Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Informacja dotycząca konkursu "Mistrz segregacji - edycja zimowa, zbiórka popiołu".

Konkurs "Mistrz segregacji" - trwa weryfikacja zgłoszeń

 

          Urząd Gminy Wejherowo informuje, że w ogłoszonym konkursie w terminie do dnia 31 marca 2016 r. wpłynęło łącznie 58 zgłoszeń, złożonych przez mieszkańców oraz inne podmioty.
     W ostatnich dniach pracownicy Urzędu oraz firmy Agora weryfikowali w terenie poprawność prowadzenia segregacji, w tym zwłaszcza popiołu, przez zgłoszone osoby.     

 

 

 

 

       Z satysfakcją informujemy, że na większości posesji nie stwierdzono uchybień, a co więcej w wielu przypadkach sposób prowadzonej segregacji był wręcz wzorowy. Wyżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych posesji - wzory dobrych praktyk. Cieszymy się, że podczas wizji w terenie niejednokrotnie stwierdzaliśmy nienaganny sposób segregacji nie tylko na zgłoszonych posesjach, ale również u sąsiadów, a niekiedy na całych ulicach. Szczególnie trzeba podkreślić ład i porządek na ulicach Bolszewa oraz Orla. Oby dobre wzorce upowszechniały się wśród wszystkich mieszkańców.

 

       Niestety, zdarzyły się też pojedyncze przypadki, gdzie jakość segregacji była gorsza i w tych przypadkach zgodnie z regulaminem konkursu zmuszeni będziemy pominąć taką nieruchomość w losowaniu.

     Nagrody przewidziane w konkursie oczekują na losowanie, które zostanie przeprowadzone w dniu 22 kwietnia (Dzień Ziemi) w siedzibie Urzędu Gminy Wejherowo.

 

Zgłoszonym mieszkańcom życzymy powodzenia!

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 13-04-2016 13:14:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Czerwiński 13-04-2016
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 28-04-2016 10:36:44