Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Zbliża się termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych w miejscowościach: KĄPINO ( z Osadą Miga), GOWINO, PĘTKOWICE, USTARBOWO, GNIEWOWO TERMIN ZBIÓRKI: 10 MARCA 2018 R.


UWAGA MIESZKAŃCY GMINY WEJHEROWO

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych w miejscowościach:

KĄPINO ( z Osadą Miga), GOWINO, PĘTKOWICE, USTARBOWO, GNIEWOWO

TERMIN ZBIÓRKI: 10 MARCA 2018 R.

Zbiórka wiosenna zostanie przeprowadzona w formie tzw. „wystawek” sprzed posesji po wcześniejszym zgłoszeniu do Urzędu Gminy Wejherowo adresu nieruchomości, z której ma nastąpić wywóz. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 58 67 79 706, e-mail: sekretariat@ug.wejherowo.pl, rbianga@ug.wejherowo.pl lub osobiście w siedzibie UG Wejherowo przy ul. Transportowej 1 pokój nr 39 do czwartku przed planowanym wywozem.

Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w terminach uwzględnionych w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych, po wcześniejszym zgłoszeniu, nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem ich odbioru. Na terenach zabudowy jednorodzinnej odpady wielkogabarytowe winny być wystawiane przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia lub przejazdu, a w rejonach zabudowy wielorodzinnej przy pergoli śmietnikowej.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych nastąpi od godziny 900.

Zwracamy uwagę, że odpady wielkogabarytowe wystawione przed posesją, która nie została zgłoszona w terminie nie zostaną odebrane.

Odpady wielkogabarytowe to odpady, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach / workach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych jak np.: meble, stolarka okienna i drzwiowa, armatura sanitarna z wyłączeniem odpadów niebezpiecznych, np. papa oraz opon, odpadów budowlanych, części samochodowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 wystawki wielkogabarytowe WIOSNA 2018 na tel. KĄPINO, GOWINO, PĘTKOWICE, USTARBOWO, GNIEWOWO.pdf (PDF, 360.76Kb) 2018-03-05 15:17:35 580 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 05-03-2018 15:17:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Drozdowski 05-03-2018
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 05-03-2018 15:17:35