Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Kolejność Nazwa dokumentu / katalogu Data dodania
katalog Piotr Syrocki 2021-10-01 15:28:42
katalog Artur Wensierski 2019-01-29 07:33:59
katalog Beata Nowicka 2019-02-11 07:17:59
katalog Elżbieta Dettlaff 2019-02-11 07:20:16
katalog Edmund Bianga - V-ce Przewodniczący Rady Gminy Wejherowo 2019-02-12 07:32:01
katalog Grażyna Baran 2019-01-31 08:25:09
katalog Hubert Toma - Przewodniczący Rady Gminy Wejherowo 2019-02-21 07:31:28
katalog Józef Ryszard Pranga 2021-01-05 13:45:47
katalog Janusz Gafka 2019-02-13 07:30:24
katalog Kazimierz Kendziora 2019-01-30 07:32:19
katalog Krzysztof Seroczyński - wygaśnięcie mandatu w 2020 r. 2019-02-12 07:29:48
katalog Maciej Szczygieł 2019-01-29 07:33:48
katalog Marek Klas 2019-02-14 07:32:10
katalog Marek Albecki 2019-02-14 07:33:02
katalog Marek Miotk 2019-02-13 07:31:11
katalog Natalia Dampc 2019-02-14 07:31:10
katalog Przemysław Bujak 2019-01-30 07:33:22
katalog Przemysław Kiedrowski - wygaśnięcie mandatu 14.06. 2021 r. 2019-01-31 08:26:34
katalog Roman Stanisławczyk 2019-02-13 07:29:23
katalog Stanisław Bieszk 2019-01-29 07:33:34
katalog Tadeusz Danilczyk 2019-02-12 07:31:08
katalog Wojciech Kuziel 2019-02-11 07:19:19
katalog Zenon Pieper 2019-01-30 07:30:46