Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Druki związane z wodociągami i kanalizacją.

Uwaga właściciele nieruchomości w Gminie Wejherowo -
podstawowe informacje dotyczące
sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

 

 

Sieć wodociągowa

W  Gminie Wejherowo część sieci wodociągowej (Bolszewo, Gościcino, Orle, Góra-Paradyż, Kniewo, Zamostne) eksploatowana  jest przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (PEWIK) w Gdyni.

Właściciele nieruchomości obsługiwanych przez spółkę PEWIK mogą uzyskiwać informacje oraz druki w siedzibie Spółki lub na jej stronie internetowej (kliknij)

Pozostałe sieci wodociągowe w miejscowościach Bieszkowice, Gniewowo, Gowino, Góra, Kąpino, Łężyce, Nowy Dwór Wejherowski, Pętkowice, Reszki, Sopieszyno, Ustarbowo, Warszkowo, Zbychowo zarządzane są bezpośrednio przez Gminę Wejherowo.

Właściciele nieruchomości obsługiwanych przez Gminę Wejherowo mogą uzyskiwać informacje oraz druki w siedzibie Urzędu Gminy Wejherowo, pok. 202 (I piętro) tel. 58 677-97-44 lub na jej stronie BIP (kliknij).

 

Sieć kanalizacji sanitarnej

Sieci kanalizacyjne w miejscowościach Bolszewo, Gościcino, Łężyce oraz Kąpino) zarządzane są przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (PEWIK) w Gdyni.  

Właściciele nieruchomości obsługiwanych przez spółkę PEWIK mogą uzyskiwać informacje oraz druki w siedzibie Spółki lub na jej stronie internetowej (kliknij).

 

UWAGA! Sprawy umów na odprowadzanie ścieków w miejscowościach: Łężyce, Kąpino prowadzone przez Urząd Gminy Wejherowo.

Informacje w tych sprawach dostępne są w Urzędzie Gminy Wejherowo, pok. 202 (I piętro) tel. 58 677-97-44 lub na stronie BIP (kliknij).

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 04-02-2016 15:02:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Czerwiński 04-02-2016
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 10-08-2016 15:10:15