Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Wejherowo

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

Tagi

Komisje stałe i przynależność klubowa radnych (w załączniku)

 

KOMISJE STAŁE RADY GMINY WEJHEROWO

 

W VIII KADENCJI 2018- 2023

 

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Janusz Gafka - przewodniczący

  2. Wojciech Kuziel - członek

  3. Natalia Dampc - członek

  4. Tadeusz Danilczyk- członek

  5. Beata Nowicka - członek

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Marek Klas - przewodniczący

  2. Marek Albecki - członek

  3. Grażyna Baran - członek

  4. Przemysław Bujak - członek

  5. Kazimierz Kendziora- członek

 

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW

  1. Maciej Szczygieł - przewodniczący

  2. Natalia Dampc - członek

  3. Elżbieta Dettlaff - członek

 

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA i SPRAW SPOŁECZNYCH

        1. Piotr Syrocki - przewodniczący

        2. Grażyna Baran - członek

        3. Marek Miotk - członek

        4. Roman Stanisławczyk  - członek

        5. Maciej Szczygieł - członek

        

 

KOMISJA GOSPODARKI, ROLNICTWA i OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Stanisław Bieszk- przewodniczący

  2. Kazimierz Kendziora - członek

  3. Józef Pranga – członek

  4. Zenon Pieper - członek

  5. Artur Wensierski - członek

 

KOMISJA KULTURY i SPORTU

  1. Przemysław Bujak - przewodniczący

  2. Wojciech Kuziel - członek

  3. Piotr Syrocki - członek

 

Przynależność klubowa w załączniku

 


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
KLUBY SKŁADY STAN NA 01.09.2022 (DOCX, 14.70Kb) 2022-09-01 14:37:29 53
KLUBY SKŁADY STAN NA 02.03.2022.docx (DOCX, 14.66Kb) 2022-03-07 07:35:26 55
KLUBY SKŁADY STAN NA 28.09.2022 (DOC, 40.50Kb) 2022-10-07 08:54:35 38
KOMISJE STAŁE RADY GMINY WEJHEROWO zmiany od 28.06.2023 r (DOCX, 17.66Kb) 2023-06-30 10:01:13 20
Plik Nazwa Data dodania Pobrań
KOMISJE STAŁE RADY GMINY WEJHEROWO zmiany od 25.08.2021.docx (DOCX, 17.46Kb) 2022-01-04 10:42:02 45
KLUBY SKŁADY STAN NA 28.09.2022 (DOCX, 14.85Kb) 2022-10-06 07:32:52 14

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Dorota Gessler

Data wytworzenia:
07 lis 2018

Osoba dodająca informacje

Piotr Czerwiński

Data publikacji:
07 lis 2018, godz. 07:32

Osoba aktualizująca informacje

Piotr Czerwiński

Data aktualizacji:
30 cze 2023, godz. 10:01